+90 542 299 3663 info@edessaakademi.com

Edessa Akademi Akademi Danışmanı

Edessa Akademi Danışmanı

Edessa Akademiyi kurmadaki amacımız insanlara yaşam boyu eğitim hizmeti sunmaktır. Bu hedefle EDESSA AKADEMİ olarak güncel ve dönemin şartlarına uygun eğitim programları hazırlanmıştır. Bu eğitimler Türkiye’de bir ilk olarak hem yüz yüze hem de on-line şekilde sunulmaktadır. Bu bakımdan Türkiye’nin neresinde olursanız olun dilerseniz 20 kişilik grup oluşturup biz eğitimi ayağınıza getirelim; dilerseniz on-line eğitim fırsatıyla evinizde sitemize misafir olarak bu eğitim imkanlarından faydalanın.

EDESSA AKADEMİ olarak aldığınız Eğitimin sonunda gerekli olan tüm danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Eğitim hizmetlerimiz kişilere, kamu kuruluşlarına ve özel kuruluşlara sunulmaktadır.

Eğitimlerimiz EDESSA AKADEMİ’ nin akademik ve uzman personelleri tarafından verilmektedir. EDESSA AKADEMİ tarafından verilen Sertifikalar Diploma Niteliğinde olup ayrıca Eğitim Programının Transkipti ve Not Durum Belgesi de verilmektedir. Ayrıca talep edilen eğitim programları uzman kadromuz tarafından hazırlanıp sertifikalandırılabilir.

Edessa Akademi Danışmanı

Hakkımızda

Hemen bir eğitim katılmak, var olan eğitimlerimizi incelemek ister misiniz?.


Mesaj Bırakın